Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana!

Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! fot. Juventus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira (Twitter)

Borussia Dortmund stara się zakontraktować Emre Cana przed zamknięciem zimowego okienka transferowego.

Reprezentant Niemiec znajduje się już od dłuższego czasu poza orbitą zainteresowań Maurizio Sarriego. Z tego też powodu Juventus jest skłonny do przedwczesnego zakończenia współpracy z doświadczonym zawodnikiem.

Do tej pory nie otrzymał jednak za niego satysfakcjonującej oferty opiewającej na 30 milionów euro. Wiele na to wskazuje, że takowa nie napłynie do siedziby ekipy z Turynu, dlatego ta będzie musiał pójść na pewne ustępstwa.

Nicolò Schira uważa, że na taki obrót sprawy liczy Borussia Dortmund. Drużyna z Signal Iduna Park ma już przygotowaną umowę dla pomocnika obowiązującą do końca czerwca 2024 roku i musi teraz jedynie porozumieć się ze „Starą Damą” w kwestii wysokości kwoty odstępnego za 26-letniego zawodnika.

Wspomniany dziennikarz przekonuje, że zespół z Niemiec zaoferował 18 milionów euro za Emre Cana. Juventus nie jest skłonny do sprzedaży tego piłkarza za taką sumę i oczekuje, że BVB przedstawi mu wkrótce lepszą propozycję.

Reprezentant Niemiec rozegrał osiem spotkań w trwających rozgrywkach (tylko jedno w wyjściowym składzie).

Poza Borussią zainteresowanie usługami 26-latka przejawia także Everton.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy