Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana!

Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! fot. Juventus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira (Twitter)

Borussia Dortmund stara się zakontraktować Emre Cana przed zamknięciem zimowego okienka transferowego.

Reprezentant Niemiec znajduje się już od dłuższego czasu poza orbitą zainteresowań Maurizio Sarriego. Z tego też powodu Juventus jest skłonny do przedwczesnego zakończenia współpracy z doświadczonym zawodnikiem.

Do tej pory nie otrzymał jednak za niego satysfakcjonującej oferty opiewającej na 30 milionów euro. Wiele na to wskazuje, że takowa nie napłynie do siedziby ekipy z Turynu, dlatego ta będzie musiał pójść na pewne ustępstwa.

Nicolò Schira uważa, że na taki obrót sprawy liczy Borussia Dortmund. Drużyna z Signal Iduna Park ma już przygotowaną umowę dla pomocnika obowiązującą do końca czerwca 2024 roku i musi teraz jedynie porozumieć się ze „Starą Damą” w kwestii wysokości kwoty odstępnego za 26-letniego zawodnika.

Wspomniany dziennikarz przekonuje, że zespół z Niemiec zaoferował 18 milionów euro za Emre Cana. Juventus nie jest skłonny do sprzedaży tego piłkarza za taką sumę i oczekuje, że BVB przedstawi mu wkrótce lepszą propozycję.

Reprezentant Niemiec rozegrał osiem spotkań w trwających rozgrywkach (tylko jedno w wyjściowym składzie).

Poza Borussią zainteresowanie usługami 26-latka przejawia także Everton.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy