Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho

Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho fot. Bundesliga
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Borussia Dortmund nie zamierza sprzedawać Jadona Sancho za pieniądze mniejsze niż oczekiwała do tej pory. Jak donosi Fabrizio Romano, władze BVB poinformowały już o tym inne kluby.

„Wiadomość Borussii do wszystkich klubów pytających o Sancho: nie zmienimy wyceny wskutek pandemii koronawirusa i nie sprzedamy go za mniej niż 110 milionów euro.

Manchester United pozostaje w kontakcie z agentem Sancho, ale samo BVB nie otrzymało jeszcze żadnej oficjalnej oferty. To nie będzie szybki interes” - napisał Romano na Twitterze.

Włoski dziennikarz nie przekreślił szans na letni transfer Sancho, ale operacja nie będzie taka łatwa do przeprowadzenia jak wydawało się nieco wcześniej. Tak naprawdę najwięcej będzie zależało od tego, jak pandemia wpłynie na budżety transferowe klubów zainteresowanych Sancho. Jeśli któryś z nich za kilka miesięcy będzie w stanie zapłacić za skrzydłowego przynajmniej 110 milionów, Sancho zapewne odejdzie z Dortmundu.

Tymczasem Goal.com pisze, że najbardziej prawdopodobne są przenosiny Sancho do MU lub Chelsea, przy czym to „Czerwone Diabły” zajmują obecnie pierwsze miejsce w wyścigu o podpis 20-latka.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea Legenda chińskiego futbolu wymazana z Internetu Legenda chińskiego futbolu wymazana z Internetu Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy