Borussia Dortmund rzuca wyzwanie Newcastle United. Kluby walczą o zimowy transfer młodego defensora

Borussia Dortmund rzuca wyzwanie Newcastle United. Kluby walczą o zimowy transfer młodego defensora fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Borussia Dortmund i Newcastle United czynią starania zmierzające do pozyskania Cody'ego Drameha z Leeds United w trakcie zimowego okna transferowego - uważa „Daily Mail”

Przedstawiciele ekipy z Signal Iduna Park dali się już poznać, jako zespół chętnie sięgający po zagranicznych i obiecujących zawodników, których może bardzo szybko wypromować poprzez umożliwianie im gry na najwyższym poziomie.

Drużyna z Niemiec nie boi się na tym polu rzucać wyzwania nawet angielskim klubom, co pokazują przypadki Jadona Sancho i Jude'a Bellinghama.

Borussia Dortmund nie zamierza naturalnie poprzestać tylko ukształtowaniu wymienionej dwójki i nieustannie monitoruje wyspiarski rynek w poszukiwaniu kolejnych interesujących piłkarzy.

I tak dziennikarze „Daily Mail” przekonują, że zespół prowadzony przez Edina Terzicia czyni starania zmierzające do pozyskania Cody'ego Drameha z Leeds United w trakcie nadchodzącego zimowego okna transferowego.

Klub z Signal Iduna Park nie będzie miał na tym polu ułatwionego zadania, ponieważ młodzieżowy reprezentant Anglii cieszy się także poważnym zainteresowaniem ze strony Newcastle United, które poszukuje zmiennika dla Kierana Trippiera.

Blisko 21-letni prawy defensor nie może na razie pochwalić się bogatym doświadczeniem, co pokazuje fakt, że w trwających zmaganiach wystąpił w tylko dwóch spotkaniach „Pawii”.

Jego umowa z obecnym pracodawcą jest ważna do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy