Borussia Dortmund z nową wyceną Jude'a Bellinghama

Borussia Dortmund z nową wyceną Jude'a Bellinghama fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Athletic

Borussia Dortmund może zgodzić się na przedwczesne zakończenie współpracy z Jude'em Bellinghamem w przypadku otrzymania oferty sięgającej około 150 milionów euro - uważa „The Athletic”.

Ekipa z Signal Iduna Park nie miała ostatniego lata większych szans na zatrzymanie w swoich szeregach Erlinga Brauta Haalanda z powodu zapisanej w jego kontrakcie klauzuli odstępnego, która została aktywowana przez Manchester City.

Niemiecki zespół nie musi martwić się o powtórzenie takiego scenariusza w przypadku Jude'a Bellinghama, w którego kontrakcie obowiązującym do połowy 2025 roku nie została zapisana żadna suma, umożliwiająca mu opuszczenie klubu.

Z tego też powodu każda z drużyn zainteresowanych reprezentantem Anglii musi przygotować się do twardych negocjacji z Borussią Dortmund.

Nie tak dawno spekulowano w mediach, że drużyna z Bundesligi może zadowolić się ofertę opiewającą na przynajmniej 100 milionów euro za 19-letniego zawodnika.

Z kolei teraz „The Athletic” podaje, że ekipa z Signal Iduna Park rozważy sprzedaż środkowego pomocnika w przypadku otrzymania propozycji sięgającej około 150 milionów euro.

Przedstawiciele niemieckiej drużyny nie będą z pewnością skorzy do znaczącego obniżenia swoich oczekiwań, ponieważ nie odczuwają potrzeby do rozstania z Bellinghamem, ale zdają sobie sprawę, że może im być trudno przekonać piłkarza do odrzucenia lepszych finansowo propozycji ze strony Liverpoolu czy Realu Madryt, które do tej pory przejawiały nim największe zainteresowanie.

Reprezentant Anglii wystąpił w dziesięciu meczach w trwającym sezonie, strzelając w nich trzy gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Eksperci od martwej piłki. Ile w piłce znaczą dobre rzuty rożne? Eksperci od martwej piłki. Ile w piłce znaczą dobre rzuty rożne? Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce... Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy