Borussia Dortmund: Zorc wątpi w styczniowy transfer Sancho

Borussia Dortmund: Zorc wątpi w styczniowy transfer Sancho fot. Jadon Sancho I Instagram
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Borussia Dortmund

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund, Michael Zorc wypowiedział się na temat przyszłości Jadona Sancho.

19-latek trafił do Dortmundu z Manchesteru City latem 2017 rok. Od tamtej pory wiele się zmieniło, a on sam wyrósł nie tylko na lidera Borussii, ale również na jedną z gwiazd europejskiej piłki.

Jego nieprzeciętne umiejętności powodują, że znajduje się on na celowniku wielu światowych potęg. O jego względy zabiegają takie tuzy jak choćby Manchester United, Real Madryt czy Liverpool.

Wydaje się jednak, że do ewentualnej przeprowadzki dojdzie najwcześniej latem przyszłego roku. Tak przynajmniej uważa dyrektor sportowy ekipy z Zagłębia Ruhry, Michael Zorc.

- On od dłuższego czasu spisuje się świetnie i bardzo podziwiam jego postawę. Wiem, że dobrze zareagował na porażkę z Barceloną. Po tym można poznać dobrego piłkarza - mówi Niemiec.

- Wiele osób pyta mnie, czy Jadon odejdzie w zimie. Ostatnie tygodnie utwierdzają mnie w przekonaniu, że tak się nie stanie. On daje z siebie wszystko i wątpię w jego styczniowy transfer. Na pewno na razie o tym nie myśli - zakończył Zorc.

Sancho rozegrał w tym sezonie łącznie 19 meczów. Strzelił w nich siedem goli. Do swojego dorobku dorzucił dziewięć asyst. Kontrakt wiąże go z Borussią do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy