Bournemouth odrzuciło 25 milionów funtów

Bournemouth odrzuciło 25 milionów funtów
Jarosław Chajduś
Jarosław Chajduś
Źródło: Sky Sports

West Ham próbuje czym prędzej pozyskać napastnika.

„Sky Sports” donosi, ze Bournemouth odrzuciło ofertę „Młotów” za atakującego Calluma Wilsona i pomocnika Matta Ritchiego, która wynosiła 25 milionów funtów.

Wszystko wskazuje na to, że klub Artura Boruca nie zamierza sprzedać zawodników i West Ham będzie musiał szukać szczęścia gdzie indziej. Współwłaściciel zespołu, David Sullivan, przyznał, że szykują kolejne oferty.

- Złożyliśmy jedną dzisiaj na 30 milionów euro za gracza i na tym nie poprzestajemy. Złożymy ofertę na 20 bądź 30 milionów funtów za piłkarza grającego w Anglii w tym tygodniu - powiedział.

- Cokolwiek się nie stanie, pozyskamy napastnika - dodał.

Mówi się, że Londyńczycy mogą spróbować ściągnąć do siebie Christiana Benteke z Liverpoolu. Wczoraj informowaliśmy, że do drużyny dołącza Håvard Nordtveit. Więcej tutaj

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy