Boyata może trafić do Fulham

Boyata może trafić do Fulham
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Fulham chce pozyskać w styczniu Dedrycka Boyatę.

Beniaminek Premier League od początku sezonu zdecydowanie zawodzi i po dwunastej serii gier plasuje się w ligowej tabeli na ostatnim miejscu. Jakby tego była mało londyńczycy stracili do tej pory 31 bramek, co czyni ich najgorszą defensywą w lidze.

Lekiem na problemy stołecznego klubu ma być nowy menadżer Claudio Ranieri. Władze zdają sobie jednak sprawę z tego, że Włoch nie jest cudotwórcą, dlatego będą chcieli wzmocnić w zimie formację defensywną. Na ich celowniku znalazł się Dedryck Boyata.

27-latek mógł trafić do beniaminka w lecie. Do Celticu wpłynęła nawet oferta opiewająca na dziewięć milionów euro. Mistrz Szkocji pozostał jednak wówczas niewzruszony.

Teraz sprawy mają się inaczej. Umowa defensora z obecnym pracodawcą obowiązuje do 31 maja 2019 roku i zimowe okno transferowe to tak naprawdę ostatni dzwonek, aby klub zlokalizowany w Glasgow mógł cokolwiek na nim zarobić.

Boyata rozegrał w tym sezonie w sumie 16 spotkań. W tym czasie zdobył jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy