„Brak szacunku do siebie samych...”. Dziennikarz krytycznie o decyzji Legii Warszawa

„Brak szacunku do siebie samych...”. Dziennikarz krytycznie o decyzji Legii Warszawa fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Cezary Kowalski [Twitter]

Legia Warszawa ma lada moment ogłosić rozpoczęcie współpracy z Gonçalo Feio. W krytycznych słowach wypowiedział się o Portugalczyku Cezary Kowalski.

Kosta Runjaić nie dotrwał na stanowisku trenera Legii Warszawa do końca sezonu. Po domowym remisie z Jagiellonią Białystok władze stołecznego klubu zdecydowały się zakończyć współpracę.

Bardzo szybko ustalono, że następcą Niemca zostanie Gonçalo Feio.

Portugalski szkoleniowiec mimo pracy na niższych szczeblach ligowych stał się na przestrzeni ostatnich miesięcy niezwykle popularną postacią. Niezaprzeczalnie pomogły mu w tym świetne wyniki, które osiągał z Motorem Lublin. Najpierw dotarł z nim do pierwszej ligi, a potem uczestniczył w wyścigu o awans do Ekstraklasy.

W drugiej połowie marca dość nieoczekiwanie odszedł z lubelskiego zespołu.

Rozpoznawalność Feio budowały także skandale. Najgłośniejszy z nich dotyczył uderzenia kuwetą na dokumenty prezesa Motoru. Mimo to kibice „Motorowców” w przewadze stali po jego stronie.

Decyzja Legii Warszawa o zatrudnieniu 34-latka nie zostało najlepiej odebrane przez Cezarego Kowalskiego. Uważa on, że Portugalczyk nie powinien dostać możliwości budowania dalszej kariery w Polsce.

„Jak Goncalo przypier... kuwetą i rozbił głowę prezesowi Motoru, to stało się oczywiste, że jego kariera w Polsce nabierze przyspieszenia.

Brak szacunku do siebie samych to jedna z naszych największych, najprawdopodobniej postkolonialnych, słabości...” - napisał były dziennikarz „Przeglądu Sportowego Onet”.

Jak widać po komentarzach, słowa Kowalskiego nie zostały najlepiej odebrane.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy