Bramkarskie domino ruszyło na dobre. Jeden transfer już potwierdzony, a trzy w drodze

Bramkarskie domino ruszyło na dobre. Jeden transfer już potwierdzony, a trzy w drodze fot. Vladimir Koshkarov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | Nikos Kotsis

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe dni przyniosą nam aż trzy transfery bramkarzy. W sprawę zamieszani są Rui Patrício, José Sá i Tomáš Vaclík - przekazał Fabrizio Romano.

Kiedy tylko AS Roma doszła do wniosku, że tego lata sprowadzenie nowego golkipera to konieczność, a na szczycie jej listy życzeń znalazł się piłkarz Wolverhampton Wanderers, od początku było wiadomo, że w końcu dopnie ona swego.

Etatowy reprezentant Portugalii wyraził gotowość współpracy z José Mourinho, a kluby zaczęły intensywnie pracować nad osiągnięciem porozumienia. Anglicy liczyli na około 15 milionów euro, ale finalnie zainkasują 11 milionów podstawy plus bonusy.

33-latek już dzisiaj przejdzie testy medyczne i jeśli nie wykażą one niczego niepokojącego, podpisze on kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku. Będzie to pierwszy transfer rzymian odkąd jej trenerem jest „The Special One”. 

Kiedy operacja stanie się faktem, „Wilki” potwierdzą angaż następcy Rui Patrício. Swojego rodaka na Molineux Stadium zastąpi José Sá z Olympiakosu. 28-latek ma kosztować osiem milionów euro.

Gdy i transakcja zostanie potwierdzona, do gry wkroczą Grecy. Ich wybór padł na Tomáša Vaclíka, który od początku miesiąca jest wolnym agentem po rozstaniu z Sevillą. 32-latek ma związać się z „Legendą” do połowy 2023 roku z opcją na następne 12 miesięcy.

W ten oto sposób bramkarskie domino zapoczątkowane przeprowadzką Pau Lópeza do Olympique’u Marsylia dobiegnie końca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy