Bramkarz Gibraltaru: Dzięki temu zapamiętam debiut na długo

Bramkarz Gibraltaru: Dzięki temu zapamiętam debiut na długo
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: BBC

Golkiper reprezentacji Gibraltaru, Deren Ibrahim, wypowiedział się na temat bramki Christiana Benteke.

W ostatnim meczu kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Gibraltaru przegrali z faworyzowanymi Belgami 6:0. "Czerwone Diabły" przejęły kontrolę nad meczem bardzo szybko, bo już po upływie 8,1 sekundy prowadzili jedną bramką. Gol Christiana Benteke był najszybciej strzelonym w ramach eliminacji na Mundial i debiutujący w tym spotkaniu Ibrahim jest przekonany, że dzięki temu długo będzie pamiętał to starcie.

- Możliwość zadebiutowania w kadrze w spotkaniu z Belgią w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata to wielkie osiągnięcie. Gol Benteke? Cóż, jeśli debiutujesz, to czasem musisz zrobić coś, żeby zapamiętać ten moment na długo - powiedział w rozmowie z "BBC Sport".

25-letni Ibrahim na co dzień występuje w Dartford FC w National League South, czyli na szóstym poziomie rozgrywek w Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy