Brescia nieugięta w sprawie Tonalego

Brescia nieugięta w sprawie Tonalego fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Przedstawiciele Brescii nie zamierzają rozstawać się z Sandro Tonalim za niższą kwotę niż 50 milionów euro - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.

Trzykrotny reprezentant Włoch należy bez wątpienia do grona najbardziej rozchwytanych zawodników młodego pokolenia na Starym Kontynencie i z całą pewnością w najbliższych tygodniach zasili szeregi jednego z mocniejszych europejskich zespołów, ponieważ „Biancoazzurri” mają już tylko iluzoryczne szanse na to, aby utrzymać się w Serie A.

Kluby zainteresowane Sandro Tonalim takie jak Inter Mediolan, Juventus oraz AC Milan liczą na to, że spadek Brescii o jedną klasę rozgrywkową niżej sprawi, że wycena umiejętności defensywnego pomocnika zdecydowanie spadnie i jednej z nich uda się go pozyskać za maksymalnie 30 milionów euro.

Dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” uważają, że nic takiego nie będzie miało miejsca, ponieważ dotychczasowy pracodawca 20-letniego zawodnika bez względu na końcowy rezultat sezonu oczekuje w dalszym ciągu za swojego wychowanka oferty opiewającej na przynajmniej 50 milionów euro.

Dużo jednak na to wskazuje, że Brescia nie otrzyma spodziewanej propozycji, ale będzie się starała wynegocjować jak najlepsze dla siebie warunki dotyczące przedwczesnego zakończenia współpracy z Tonalim, który jest formalnie związany z obecnym pracodawcą do połowy 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy