Brighton wytypowało kandydata do zastąpienia Marca Cucurelli

Brighton wytypowało kandydata do zastąpienia Marca Cucurelli
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Marc Cucurella zbliża się do Chelsea. Jego miejsce w Brighton & Hove Albion zająć może Angeliño - informuje Florian Plettenberg.

Kiedy Manchester City oświadczył, że nie zapłaci więcej niż 40 milionów funtów, „Mewy” mogły być przekonane, że tego lata zatrzymają lewego obrońcę. Wówczas niespodziewanie po piłkarza zgłosiła się Chelsea.

Rozmowy przebiegają pozytywnie, dlatego Brighton powoli zastanawia się nad angażem następcy Cucurelli.

Jak informuje Florian Plettenberg, klub jest zainteresowany Angeliño.

RB Lipsk dopiero co sięgnął po Davida Rauma i w tej sytuacji wydawało się, że 25-latek obierze odwrotny kierunek, lądując w Hoffenheim.

Dziennikarz donosi, że ta ekipa oferuje jedynie wypożyczenie, a przedstawiciel Premier League może zaproponować transfer definitywny. Jednocześnie zawodnika na swoich radarach ma West Ham United.

Jeśli Angeliño trafi do Anglii, będzie to dla niego oznaczać powrót po trzech latach przerwy. Wcześniej bronił on barw Manchesteru City, notując łącznie 15 występów i trzy asysty.

Przez ostatnie sezony były młodzieżowy reprezentant „La Furia Roja” się mocno rozwinął. Kampanię 2021/2022 zamknął dorobkiem 43 meczów, trzech goli oraz 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy