Bruno Fernandes jednak latem opuści Sporting?! Tottenham wkracza do akcji!

Bruno Fernandes jednak latem opuści Sporting?! Tottenham wkracza do akcji! fot. Bruno Fernandes I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: London Evening Standard

Bruno Fernandes jest ponownie głównym celem transferowym Tottenhamu Hotspur.

W połowie czerwca „Koguty” stanowczo zaprzeczyły, że interesują się zawodnikiem Sportingu, choć w rzeczywistości Portugalczyk był drugi na ich liście życzeń po Giovanim Lo Celso. Negocjacje z Realem Betis toczą się jednak od tygodni, a pożądanego rezultatu, a więc porozumienia, wciąż na horyzoncie nie widać. Jest to spowodowane tym, że Hiszpanie cały czas nalegają na zapłacenie kwoty zapisanej w umowie, tj. 100 milionów euro, a Anglicy nie chcą nawet o tym słyszeć.

Z tego też powodu na pierwszy plan wysunął się pomysł sprowadzenia do Londynu Bruno Fernandesa, o którego walczy również Manchester United. Mając na uwadze zainteresowanie „Czerwonych Diabłów”, finalista Ligi Mistrzów nie zamierza tracić czasu i jak wynika z najnowszych informacji, wysłał już do Lizbony swoich dwóch przedstawicieli, którzy mają doprowadzić negocjacje ze Sportingiem do końca.

Wstępnie „Lwy” mają oczekiwać za ofensywnego pomocnika minimum 70 milionów euro, a „Koguty” są ponoć w stanie spełnić ich żądania, co oczywiście wiązałoby się z kolejnym już tego lata pobiciem przez nie własnego rekordu transferowego. Przypomnijmy, że angaż Tanguya Ndombele kosztował londyńczyków 60 milionów euro.

24-latek, który ma na swoim koncie 12 występów w reprezentacji Portugalii, w minionym sezonie rozegrał w koszulce klubowej 53 spotkania, w których strzelił aż 32 gole i zanotował 18 asyst.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy