Buchalik trafi do Ruchu?

Buchalik trafi do Ruchu?
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Piłka Nożna | Transfery.info

Wszystko wskazuje na to, że bramkarz Lechii Gdańsk, Michał Buchalik, przeniesie się do Ruchu Chorzów.

Buchalik rozegrał w minionych rozgrywkach najwięcej spotkań (26) spośród wszystkich bramkarzy Gdańszczan, jednak na przestrzeni całego sezonu prezentował się słabo. Szanse do gry otrzymał głównie dzięki urazom, które dopadły jego rywali - Sebastiana Małkowskiego oraz Bartosza Kanieckiego.

Zarząd Lechii niedawno wystawił 24-latka na listę transferową, dlatego też został przesunięty do drużyny rezerw. Buchalik chce jak najszybciej opuścić obecny zespół, a chęć jego zakontraktowania wyraził Ruch Chorzów, który jest w trakcie poszukiwań nowego golkipera. Doniesienia mówią o tym, że zawodnik jest bardzo blisko porozumienia z władzami nowego klubu.

Michał Buchalik rozpoczynał karierę w rybnickich klubach: Górniku Boguszowice, następnie RKP Rybniku oraz Energetyku ROW Rybniku, gdzie spędził trzy sezony. W latach 2008-2011 był bramkarzem Odry Wodzisław. W 2011 roku przeniósł się do Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy