Bundesliga: Hitowy transfer Havertza, ale dopiero w... 2021 roku?!

Bundesliga: Hitowy transfer Havertza, ale dopiero w... 2021 roku?! fot. Kai Havertz I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Bild

Przedstawiciele Bayernu Monachium zamierzają przy okazji rozgrywania meczu ligowego przeciwko Bayerowi Leverkusen podjąć rozmowy z rywalem na temat transferu Kaia Havertza - poinformował „Sport Bild”.

„Bawarczycy” należą do grona zespołów poważnie zainteresowanych usługami ofensywnego pomocnika i do niedawna byli uważani za murowanego faworyta do nawiązania współpracy z 20-letnim zawodnikiem.

Ostatnio uległo to zmianie, ponieważ na poważnie do walki o zakontraktowanie Kaia Havertza włączył się między innymi Real Madryt, który przed nastaniem pandemii koronawirusa miał prowadzić zaawansowane rozmowy z piłkarzem na temat jego transferu na Estadio Santiago Bernabéu.

Władze Bayernu doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że nie są jedyną drużyną wyrażającą chęć pozyskania wychowanka Bayeru Leverkusen i dlatego planują wykorzystać nadchodzący pojedynek ligowy (6 czerwca o 15:30) do podjęcia rozmów z obecnym pracodawcą reprezentanta Niemiec.

Dziennikarze „Sport Bilda” uważają, że jeden z prawdopodobnych scenariuszy zakłada podjęcie przez ekipę z Monachium próby sprowadzenia 20-latka na Allianz Arenę dopiero w 2021 roku, ponieważ kryzys finansowy wywołany przez pandemię koronawirusa nie pozwala jej zrealizować wszystkich celów w nadchodzącym oknie.

Sam zawodnik ma nie zamykać się na takie rozwiązanie, ale jednocześnie pragnie poznać decyzję w kwestii swojej przyszłości do sierpnia.

Wiele na to wskazuje, że Havertz nie opuści Bayeru Leverkusen w nadchodzącym czasie, ponieważ jego klub w dalszym ciągu oczekuje za niego otrzymania oferty opiewającej na przynajmniej 100 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy