Bundesliga: Składy na derby Berlina

Bundesliga: Składy na derby Berlina
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Hertha I Union

Znamy składy na piątkowe derby pomiędzy Herthą a Unionem w Bundeslidze.

Obecnie wyżej sklasyfikowaną drużyną z Berlina jest Hertha, która z dorobkiem 31 punktów zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Dwunasty Union traci jednak do niej tylko jedno „oczko”.

Dostępu do bramki Unionu będzie bronił Rafał Gikiewicz, którego bilans z tego sezonu Bundesligi to 26 występów i sześć czystych kont. Zgodnie z zapowiedziami Krzysztof Piątek ponownie usiądzie na ławce rezerwowych Herthy.

Pierwszy gwizdek o 20:30.

HERTHA: Jarstein; Pekarik, Boyata, Torunarigha, Plattenhardt, Skjelbred, Grujić, Darida, Cunha, Lukebakio, Ibisević.
Ławka: Smarsch, Piątek, Klunter, Dilrosun, Mittelstadt, Maier, Dardai, Ngankam, Samardzić.

UNION: Gikiewicz; Friedrich, Hubner, Parensen, Trimmel, Reichel, Promel, Andrich, Bulter, Ingvartsen, Andersson.
Ławka: Nicolas, Subotić, Ryerson, Mees, Polter, Ujah, Malli, Kroos, Gentner.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy