Butland nie pojedzie na Euro 2016?

Butland nie pojedzie na Euro 2016?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jack Butland | FA

Jack Butland najprawdopodobniej nie znajdzie się w kadrze reprezentacji Anglii na zbliżającej się Mistrzostwa Europy we Francji.

Bramkarz Stoke City w trakcie towarzyskiego spotkania przeciwko Niemcom złamał kostkę. Szczegółowe badania wykazały, że uraz 23-latka jest poważny i czeka go przynajmniej trzymiesięczna przerwa w grze. Ten okres może się jeszcze wydłużyć, jeżeli lekarze zdecydują się na przeprowadzenie operacji.

Butland był jednym z pewniaków do wyjazdu na turniej do Francji jako zmiennik Joe Harta z Manchesteru City. Teraz wiele na to wskazuje, że jego miejsce zajmie Fraser Forster z Southampton.

Warto także dodać, że golkiper "The Potters" rozegrał do tej pory cztery spotkania w zespole narodowym i nie dawno przedłużył swój kontrakt z klubem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy