Były piłkarz Osasuny w Sharjah?

Były piłkarz Osasuny w Sharjah? fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Sport 360

Pomocnik Esteghlal Teheran, Javad Nekounam, jest coraz bliższy transferu do klubu Sharjah. Irańczyk występował już kiedyś w barwach tego zespołu.

Początkowo mówiono o kwocie zakupu rzędu 1,5 miliona euro, jednak Sharjah chce ją zmniejszyć o pół miliona. W najbliższych dniach powinien ukazać się oficjalny komunikat w sprawie transferu defensywnego pomocnika. Reprezentant Iranu grał już dla Sharjah w 2006 roku, jednak spędził tam jedynie połowę sezonu.

Nekounam jest wychowankiem klubu PAS Teheran, którego barwy reprezentował w latach 1998-2005. W 2006 roku został zawodnikiem Osasuny, dla której rozegrał sześć sezonów. W 149 występach ligowych dla hiszpańskiej drużyny, zanotował 24 gole. Od 2012 roku jest zawodnikiem Esteghal. W minionym sezonie, w 27 spotkaniach, strzelił siedem bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy