Były reprezentant Anglii do Wolverhampton?

Były reprezentant Anglii do Wolverhampton?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Birmingham Mail

Wolverhampton planuje sprowadzić Petera Croucha.

Nowi właściciele "Wilków", konsorcjum Fosun, zamierzają wzmocnić swoją drużynę, by wywalczyć awans do Premier League. W tym celu sprowadzili już kilku ważnych zawodników, między innymi reprezentanta Islandii, Jóna Bödvarssona, a teraz szykują kolejne transfery.

Na celowniku Wolverhampton znalazł się były reprezentant Anglii, Peter Crouch. 35-latek ma już za sobą najlepsze lata swojej kariery i w poprzednim sezonie pełnił mniej istotną rolę w barwach Stoke. Mimo wszystko były zawodnik takich klubów jak Liverpool czy Tottenham mógłby wnieść do ekipy "Wilków" sporo doświadczenia, którego brakowało im w poprzedniej kampanii.

Napastnik spotkał się już z przedstawicielami klubu z Championship. Na razie nie wiadomo jednak czy strony dojdą do porozumienia w sprawie zarobków piłkarza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy