Były reprezentant Anglii do Wolverhampton?

Były reprezentant Anglii do Wolverhampton?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Birmingham Mail

Wolverhampton planuje sprowadzić Petera Croucha.

Nowi właściciele "Wilków", konsorcjum Fosun, zamierzają wzmocnić swoją drużynę, by wywalczyć awans do Premier League. W tym celu sprowadzili już kilku ważnych zawodników, między innymi reprezentanta Islandii, Jóna Bödvarssona, a teraz szykują kolejne transfery.

Na celowniku Wolverhampton znalazł się były reprezentant Anglii, Peter Crouch. 35-latek ma już za sobą najlepsze lata swojej kariery i w poprzednim sezonie pełnił mniej istotną rolę w barwach Stoke. Mimo wszystko były zawodnik takich klubów jak Liverpool czy Tottenham mógłby wnieść do ekipy "Wilków" sporo doświadczenia, którego brakowało im w poprzedniej kampanii.

Napastnik spotkał się już z przedstawicielami klubu z Championship. Na razie nie wiadomo jednak czy strony dojdą do porozumienia w sprawie zarobków piłkarza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy