Były zawodnik Wieczystej Kraków błyszczy w rezerwach Legii Warszawa

2025-11-02 15:28:40; Aktualizacja: 14 godzin temu
Były zawodnik Wieczystej Kraków błyszczy w rezerwach Legii Warszawa Fot. Legia Warszawa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Dawid Kiedrowicz, który latem zamienił Wieczystą Kraków na rezerwy Legii Warszawa, błyszczy. W niedzielę przy okazji rywalizacji z Bronią Radom zanotował dwa kolejne trafienia.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu Wieczysta Kraków i Dawid Kiedrowicz doszli do wniosku, że nie chcą kontynuować współpracy. W takim razie skrzydłowy musiał poszukać dla siebie zatrudnienia w innym miejscu.

Zainteresowanie jego usługami przejawiała Puszcza Niepołomice, natomiast sam zainteresowany ostatecznie obrał kierunek na powrót do Legii Warszawa. Tam ponownie ma okazję występować w trzecioligowych rezerwach.

21-latek od samego początku wszedł tam na właściwe obroty - wystarczy spojrzeć w statystyki. Jeszcze przed niedzielnym starciem miał na swoim koncie 15 meczów, cztery gole i pięć asyst.

Przeciwko Broni Radom znów popisał się zmysłem strzeleckim, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.

W takim razie łącznie ma na swoim koncie już sześć trafień.

Jeśli chodzi natomiast o rezerwy Legii Warszawa, to te uporały się z konkurentem, pokonując go aż 7-0. Dzięki temu obecnie zajmują w tabeli pierwsze miejsce z dorobkiem 35 punktów i są na dobrej drodze do tego, by zasilić szeregi drugiej ligi.

Następne starcie z ich udziałem już 9 listopada. Wtedy przyjdzie rywalizować na wyjeździe z rezerwami Widzewa Łódź. Początek ciekawie zapowiadającego się starcia o 12:00.