Były zawodnik Wisły Kraków zagra w Kazachstanie. OFICJALNIE: Hugo Vidémont dołączył do FK Aktobe

Były zawodnik Wisły Kraków zagra w Kazachstanie. OFICJALNIE: Hugo Vidémont dołączył do FK Aktobe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Žalgiris Wilno

Hugo Vidémont będzie w nowym sezonie reprezentował barwy FK Aktobe, o czym poinformował Žalgiris Wilno.

Hugo Vidémont, który trafił do Žalgirisu Wilno latem 2019 roku, ma za sobą wspaniały okres. Francuz był gwiazdą litewskiej ekstraklasy, a klubowe władze starały się go zatrzymać w zespole na kolejny sezon.

Niestety bezskutecznie, bo jego kontrakt wygasa 31 grudnia 2021 roku i już teraz wiadomo, że współpraca nie będzie kontynuowana.

Znany jest natomiast zespół, w którym to skrzydłowy będzie od teraz występował. Mowa o FK Aktobe, do którego trafi w ramach wolnego transferu. Szczegóły umowy nie są znane.

Sylwetka 28-latka jest znana fanom Ekstraklasy, a przede wszystkim Wisły Kraków. Skrzydłowy, który może grać też jako napastnik, występował przy Reymonta 22 w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017.

Jeśli chodzi natomiast o Žalgiris, to dla tej ekipy zanotował łącznie 78 występów, a jego dorobek to 33 bramki i 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy