Cafú tłumaczy się z zajścia z Piechem

Cafú tłumaczy się z zajścia z Piechem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Cafú w rozmowie z „Super Expressem” skomentował wydarzenia, które miały miejsce w sobotnim meczu ligowym Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław.

Mistrz Polski pokonał ekipę z województwa dolnośląskiego 1:0 po bramce Carlitosa, który wykorzystał rzut karny. Gorąco było w samej końcówce spotkania, kiedy to sędzia Daniel Stefański po użyciu VAR-u cofnął decyzję o jedenastce dla Śląska. Cafú otrzymał czerwoną kartkę po spięciu z Arkadiuszem Piechem. Wydawało się, że próbował on opluć rywala, ale jak przekonuje 26-letni pomocnik, nie jest to prawdą.

- W emocjach, owszem, powiedziałem do niego, „sk…”, nie ukrywam, że padło słowo „puta”. Ale on też mnie przezywał. Mówił „k… mać” i jeszcze coś po polsku, ale nie znam dobrze tego języka, więc nie wszystko zrozumiałem. Prawda jest więc taka, że wyzywaliśmy się wzajemnie. I nie rozumiem dlaczego skoro on dostał żółtą, to ja czerwoną.

(…) - Nie było z mojej strony żadnej intencji oplucia rywala. Powtarzam: owszem, powiedziałem to co powiedziałem, ale nie oplułem przeciwnika. (…) Nie plułem w stronę Piecha, przecież widać, że ślina spada w dół, nie ma żadnego kontaktu z moim rywalem! Nie wypieram się ostrych słów pod jego adresem, ale on też używał podobnych pod moim - przyznał Portugalczyk na łamach „Super Expressu” (cała rozmowa TUTAJ).

Sprawą zawodnika Legii w najbliższym czasie zajmie się Komisja Ligi.

Portugalczyk rozegrał w tym sezonie 25 meczów w Ekstraklasie. Strzelił w nich cztery gole i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy