Cahill wróci do Anglii?

Cahill wróci do Anglii?
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Daily Mail

Jak donosi "Daily Mail", New York Red Bulls chętnie wypożyczy Tima Cahilla do jednego z angielskich klubów.

Podobno Sunderland i QPR są tymi firmami, które najbardziej chciałyby mieć w swoim zespole byłego pomocnika Evertonu. Cahill trafił do amerykańskiego zespołu w 2012 roku po ośmiu latach spędzonych na Goodison Park. Do dziś zgromadził na swoich koncie 14 goli w 54 meczach MLS.

Jednakże o pozyskanie zawodnika starają się kluby z Australii. W tym roku piłkarz kończy 35 lat, a jego doświadczenie z pewnością mogłoby pomóc w odnoszeniu korzystnych rezultatów. Włodarze z Nowego Jorku są w stanie zgodzić się oddać Tima na kilkumiesięczne wypożyczenie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy