Caicedo ponownie w Premier League?

Caicedo ponownie w Premier League?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: The Mirror

Felipe Caicedo ma możliwość powrotu do ligi angielskiej.

Napastnik w latach 2008-2011 reprezentował barwy Manchesteru City, jednak w tym czasie zdołał strzelić zaledwie cztery bramki w Premier League. Później wiodło mu się dużo lepiej: od czasu przenosin do Espanyolu w 2014 roku, na koncie Caicedo znalazło się bowiem 19 trafień.

Teraz Ekwadorczyk szykuje się jednak do odejścia z Katalonii. Z informacji "The Mirror" wynika, że w swoich szeregach widzą go dwa zespoły z Chin, mające zamiar aktywować klauzulę odejścia zawartą w jego kontrakcie, opiewającą na osiem milionów funtów.

Gorsze nie chcą być jednak zespoły ligi angielskiej, a dokładniej West Ham United i Swansea City. Nie można wykluczyć, że i one wyrażą gotowość, by przeznaczyć na 27-latka żądaną sumę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy