Caicedo ponownie w Premier League?

Caicedo ponownie w Premier League?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: The Mirror

Felipe Caicedo ma możliwość powrotu do ligi angielskiej.

Napastnik w latach 2008-2011 reprezentował barwy Manchesteru City, jednak w tym czasie zdołał strzelić zaledwie cztery bramki w Premier League. Później wiodło mu się dużo lepiej: od czasu przenosin do Espanyolu w 2014 roku, na koncie Caicedo znalazło się bowiem 19 trafień.

Teraz Ekwadorczyk szykuje się jednak do odejścia z Katalonii. Z informacji "The Mirror" wynika, że w swoich szeregach widzą go dwa zespoły z Chin, mające zamiar aktywować klauzulę odejścia zawartą w jego kontrakcie, opiewającą na osiem milionów funtów.

Gorsze nie chcą być jednak zespoły ligi angielskiej, a dokładniej West Ham United i Swansea City. Nie można wykluczyć, że i one wyrażą gotowość, by przeznaczyć na 27-latka żądaną sumę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy