Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego

Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+ Sport

Canal+ skomentował krótko odejście ze swojej redakcji sportowej Rafała Wolskiego.

O tym, że Wolski pożegna się z Canal+ Sport wiadomo było już pod koniec zeszłego roku. Wydawało się, że dziennikarz skomentuje jeszcze pożegnalny mecz w stacji, ale tak się nie stało. Jak napisał na Twitterze: „Okazało się, że nie będę miał okazji podziękować Państwu na antenie Canal+ Sport. Czynię to tutaj. Dziękuję za Państwa pasję do futbolu. To wysokooktanowe paliwo, które pozwala mi pracować na maksymalnych obrotach. Frajda! Za jakiś czas zatankuję znowu do pełna. Do usłyszenia”.

Dzisiaj Canal+ Sport opublikował krótki komunikat dotyczący odejścia Wolskiego.

„Szanowni Państwo,
W związku z pogłoskami w sprawie powodów odejścia Pana Rafała Wolskiego z redakcji Canal+ informujemy, że powodem rozstania dziennikarza z redakcją było odrzucenie przez Pana Rafała Wolskiego propozycji nowego kontraktu, który zakresem obowiązków i poziomem wynagrodzenia nie odbiegał od warunków i standardów rynkowych” - czytamy.

„Nie rozumiem krzywdy, wokół której swoje odejście z Canal+ buduje Rafał Wolski. Rafał nie został zwolniony, zaproponowaliśmy mu nowy, świetny kontrakt, którego nie przyjął. Piłkarz nigdy nie jest ważniejszy od klubu. Dla mnie sprawa jest jasna i zakończona” - dodał Michał Kołodziejczyk, dyrektor Canal+ Sport.

Wolski był związany z Canal+ Sport przez 15 lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy