Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego

Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+ Sport

Canal+ skomentował krótko odejście ze swojej redakcji sportowej Rafała Wolskiego.

O tym, że Wolski pożegna się z Canal+ Sport wiadomo było już pod koniec zeszłego roku. Wydawało się, że dziennikarz skomentuje jeszcze pożegnalny mecz w stacji, ale tak się nie stało. Jak napisał na Twitterze: „Okazało się, że nie będę miał okazji podziękować Państwu na antenie Canal+ Sport. Czynię to tutaj. Dziękuję za Państwa pasję do futbolu. To wysokooktanowe paliwo, które pozwala mi pracować na maksymalnych obrotach. Frajda! Za jakiś czas zatankuję znowu do pełna. Do usłyszenia”.

Dzisiaj Canal+ Sport opublikował krótki komunikat dotyczący odejścia Wolskiego.

„Szanowni Państwo,
W związku z pogłoskami w sprawie powodów odejścia Pana Rafała Wolskiego z redakcji Canal+ informujemy, że powodem rozstania dziennikarza z redakcją było odrzucenie przez Pana Rafała Wolskiego propozycji nowego kontraktu, który zakresem obowiązków i poziomem wynagrodzenia nie odbiegał od warunków i standardów rynkowych” - czytamy.

„Nie rozumiem krzywdy, wokół której swoje odejście z Canal+ buduje Rafał Wolski. Rafał nie został zwolniony, zaproponowaliśmy mu nowy, świetny kontrakt, którego nie przyjął. Piłkarz nigdy nie jest ważniejszy od klubu. Dla mnie sprawa jest jasna i zakończona” - dodał Michał Kołodziejczyk, dyrektor Canal+ Sport.

Wolski był związany z Canal+ Sport przez 15 lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy