Cannavaro w Realu Madryt!

Cannavaro w Realu Madryt!
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Kapitan świeżo upieczonych mistrzów świata, Włochów i zdegradowanego do Serie B za korupcyjne machlojki Juventusu Turyn, Fabio Cannavaro podpisze roczny kontrakt z Realem Madryt.<br><br>Do stolicy Hiszpanii Can(...)

Kapitan świeżo upieczonych mistrzów świata, Włochów i zdegradowanego do Serie B za korupcyjne machlojki Juventusu Turyn, Fabio Cannavaro podpisze roczny kontrakt z Realem Madryt.

Do stolicy Hiszpanii Cannavaro został sprowadzony przez swojego byłego szkoleniowca z Juventusu, Fabio Capelllo który to niedawno został mianowany pierwszym trenerem "Królewskich". Bardzo prawdopodobne, że nadchodzący sezon będzie już tym ostatnim w karierze 32-letniego stopera i po jego zakończeniu zdecyduje się zakończyć swoją jakże barwną karierę piłkarską. Być może dlatego Włoch zdecydował się związać z Realem tylko na rok.

Nie sprawdziły się dzisiejsze donosy angielskiej prasy jakoby Cannavaro miał dzisiaj rozmawiać z właścicielem Chelsea Londyn, Romanem Abramowiczem. Oprócz "The Blues", głównym rywalem Realu w wyścigu o Włocha był AC Milan.
Więcej na temat: Włochy Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy