Capoue nie dla Cardiff

Capoue nie dla Cardiff
Redakcja
Redakcja
Źródło: Mercato365

Etienne Capoue odmówił wyrażenia zgody na transfer do walijskiego Cardiff City, gdyż chce przenieść się do większego klubu.

Zawodnik od kliku tygodniu przymierzany jest do Atletico Madryt, gdyż 25-latek zawsze chciał dołączyć do hiszpańskiego klubu. Jednak pierwsza oferta w wysokości 7,5 miliona euro nie przekonała prezydenta klubu Oliviera Sadrana do sprzedaży piłkarza. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż pomocnik, który rozegrał w barwach Toulouse 174 mecze w Ligue 1 nie odejdzie z klubu za mniej niż 10 milionów euro.

Ten warunek spełniło Cardiff City, oferując właśnie 10 milionów euro za Capoue. Jednakże pochodzący z Niort piłkarz odmówił przyłączenia się do zespołu beniaminka Premier League gdyż uznał, iż dołączenie do drużyny, która nie będzie występowała w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów nie stanowi dla niego wyzwania. Podążając tokiem myślenia zawodnika należałoby wykluczyć możliwość transferu do AS Monaco, które również wyraziło zainteresowanie pomocnikiem.

Póki co Capoue bierze udział w przedsezonowym zgrupowaniu zespołu z Tuluzy, przygotowując się po wodzą trenera Alaina Casanovy do sobotniego meczu przeciwko Rodez.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy