Carlitos jest już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Finalizacja transferu lada moment

Carlitos jest już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Finalizacja transferu lada moment fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Miga

Carlitos jest o krok od dołączenia do nowego klubu. Jego nowym zespołem będzie Al-Wahda.

Jak poinformował Mateusz Miga z TVP Sport, napastnik Legii Warszawa jest już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie finalizuje swoją przeprowadzkę. Sprawa zostanie całkowicie zamknięta dzisiaj lub jutro.

Al-Wahda zapłaci za Carlitosa trzy miliony euro. Część pieniędzy Legia odda jednak Wiśle Kraków. Sprzedając go w zeszłym roku za 450 tysięcy euro, „Biała Gwiazda” zapewniła sobie 30 procent z nadwyżki z jego kolejnego transferu. Oznacza to, że na jej konto spłynie teraz około 750 tysięcy euro. Legii zostanie 2,25 miliona.


Carlitos rozegrał w koszulce wicemistrza Polski 53 spotkania. Zdobył w nich 21 bramek i zanotował siedem asyst. Ostatnio Hiszpan nie mógł liczyć na regularne występy.

Al-Wahda to trzeci zespół poprzedniego sezonu ekstraklasy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nowe rozgrywki ruszają tam w drugiej połowie września.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy