Carlitos następcą gwiazdy?!

Carlitos następcą gwiazdy?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: COPE

Jak informuje COPE, Carlitos znalazł się na celowniku New York City FC, który widzi w nim następcę Davida Villi.

Carlitos od lata 2018 roku jest zawodnikiem Legii Warszawa po transferze z Wisły Kraków za około 500 tysięcy euro. Teraz Hiszpan może zaliczyć kolejną przeprowadzkę, gdyż poważne zainteresowanie jego sprowadzeniem przejawia NYCFC. Amerykanie mają oferować blisko 2,5 miliona euro. Rzekomo taką kwotę zapisano w klauzuli odejścia w umowie zawodnika.

28-letni napastnik zostałby tym samym drugim najdroższym piłkarzem w historii klubu MLS tylko po sprowadzonym właśnie Alexandru Mitricie: https://transfery.info/122153,oficjalnie-rekord-transferowy-new-york-city-fc.

Carlitos w trwającym sezonie w barwach Legii zdążył strzelić 11 bramek i zaliczyć cztery asysty w 28 meczach we wszystkich rozgrywkach.

NYCFC w sezonie 2018 MLS awansował do play-offów, jednak odpadł tam już w półfinale konferencji, przegrywając 1-4 w dwumeczu z późniejszym mistrzem, Atlantą United.

Wspomniany Villa występował w Nowym Jorku przez cztery sezony, łącznie strzelając 77 bramek i zaliczając 22 asyst w Major League Soccer. Na początku tego roku 37-letni Hiszpan zmienił Stany Zjednoczone na Japonię, gdzie będzie występował w Vissel Kobe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy