Carlitos żegna się z Al-Wahdą!

Carlitos żegna się z Al-Wahdą! fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Eremnews.com

Wszystko wskazuje na to, że przygoda Carlitosa z Al-Wahdą błyskawicznie dobiegnie końca.

Zdaniem arabskich mediów sprawa jest przesądzona i hiszpański napastnik opuści klub. Jego kontrakt ma zostać rozwiązany, a to oznacza, że zimą będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Carlitos trafił do Al-Wahdy na początku września z Legii Warszawa. Jego odejściu z Ekstraklasy towarzyszyło wiele emocji i spekulacji. Koniec końców klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapłacił za niego 1,8 miliona euro. Legia musiała podzielić się częścią kwoty transferowej z Wisłą Kraków, w której wcześniej występował napastnik.

29-latek rozegrał w ZEA dziewięć spotkań, notując w nich pięć trafień.

Z Ekstraklasą Carlitos pożegnał się, mając na koncie 74 występy, 40 bramek i 13 asyst.

Póki co nie wiadomo, co zamierza Hiszpan i czy będzie brał pod uwagę powrót do Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy