Casemiro: My, piłkarze Manchesteru United, życzymy Cristiano Ronaldo jak najlepiej

Casemiro: My, piłkarze Manchesteru United, życzymy Cristiano Ronaldo jak najlepiej fot. Stefan Constantin 22 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: A Bola

Casemiro zabrał głos w sprawie rozstania Manchesteru United z Cristiano Ronaldo. Brazylijczyk wyraził ubolewanie, że do tego doszło.

Jawna niesubordynacja oraz szczery wywiad Portugalczyka, w którym wyznał on między innymi, że nie szanuje menedżera „Czerwonych Diabłów”, doprowadziły do rozwiązania kontraktu.

Dziś Cristiano Ronaldo jest wolnym zawodnikiem i przymierza się do znalezienia nowego pracodawcy.

Pierwsze reakcje na słowa zdobywcy pięciu Złotych Piłek z obozu MU były raczej wyważone. W nieco innym tonie wypowiedział się Casemiro, który przed laty dzielił z piłkarzem szatnię także w Realu Madryt.

– To oczywiste, że jest nam przykro. Zwłaszcza w Manchesterze, bo mowa o jednym z najlepszym graczy w historii – oświadczył defensywny pomocnik.

– On jest dorosły i sam wie najlepiej, co jest dla niego odpowiednie. My, piłkarze Manchesteru United, życzymy Cristiano Ronaldo jak najlepiej. Mamy nadzieję, że jego życie zawodowe się ułoży, chyba że przyjdzie mu zagrać przeciwko nam – dodał z uśmiechem na ustach Brazylijczyk, okazując szacunek jednemu z najlepszych zawodników w historii.

37-latek podczas obecnego sezonu rozegrał 16 spotkań, zdobył trzy bramki i zanotował dwie asysty. Podczas trwającego mundialu zapisał na swoim koncie trafienie.

***

Osman Bukari tłumaczy się ze skopiowania cieszynki Cristiano Ronaldo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy