Casemiro nie wyklucza odejścia z Realu Madryt. Hit coraz bliżej?!

Casemiro nie wyklucza odejścia z Realu Madryt. Hit coraz bliżej?! fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: El chiringuito de Jugones

Po Casemiro zgłosił się Manchester United, a zawodnik Realu Madryt jak na razie nie odrzucił zainteresowania Anglików - przekazali José Félix Díaz oraz Edu Aguirre.

„Czerwone Diabły” napotkały problemy w sprawie angażu Adriena Rabiota i nie tracąc czasu, ich wysłannicy zjawili się w Hiszpanii.

Jednym z celów angielskiego klubu jest Casemiro, w przypadku którego pojawiła się gotowość zapłacenia około 60 milionów euro.

Najnowsze wieści mówią, że sam piłkarz jak na razie nie wykluczył przeprowadzki na Old Trafford, a propozycja przedstawiciela Premier League to zdecydowanie jednak z tych „nie do odrzucenia”. Można zatem z góry założyć, że oferowana pensja przekracza około osiem milionów euro netto rocznie, które aktualnie zgarnia Brazylijczyk.

Dziennikarze sugerują, że dla 30-latka może to być szansa na ostatni duży transfer w karierze i jeśli tylko poprosi on o zgodę na odejście, z pewnością „Królewscy” usiądą do rozmów z Manchesterem United.

Klub tego lata poniósł duże wydatki związane z transferem Auréliena Tchouaméniego, a sprzedaż Casemiro pomogłaby je zrównoważyć.

Defensywny pomocnik w poprzednim sezonie był kluczową postacią Realu Madryt, ale po przybyciu Francuza Carlo Ancelotti może sobie wyobrazić zespół bez reprezentanta „Canarinhos”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy