Cavani może odejść z PSG

Cavani może odejść z PSG fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: Areanapoli.it I Claudia Garcia I Rai Sport

O ile Paris Saint-Germain nie chce żegnać się z Kylianem Mbappé i Neymarem, to odejście z klubu ze stolicy Francji Edinsona Cavaniego staje się coraz bardziej prawdopodobne.

Informacje sugerujące, że urugwajski napastnik może w końcu pożegnać się z PSG, pojawiły się już jakiś czas temu. Zdaniem mediów transfer 32-latka w najbliższym czasie naprawdę jest realny.

Jak poinformowała Claudia Garcia z Rai Sport, władze PSG są otwarte na sprzedaż doświadczonego atakującego i wstępnie go wyceniły. Cavani będzie mógł odejść z klubu, ale za minimum 40 milionów euro.

Swego czasu Cavanim mocno interesowało się Atlético Madryt. Cały czas w grę wchodzi również jego powrót do Napoli, choć problemem mogą okazać się finanse. Z uwagi na to ostatnie być może napastnik zdecyduje się na opuszczenie Europy.

Cavani ma 32 lata, ale wciąż jest gwarantem sporej liczby bramek. W tym sezonie strzelił on 22 gole i zaliczył osiem asyst. W jego trakcie napastnik borykał się już jednak z kilkoma kontuzjami. Od 2013 roku Urugwajczyk zanotował 273 występy w koszulce PSG. Zdobył w nich 192 bramki, do których dorzucił 39 ostatnich podań.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy