Cavani zaliczy wielki powrót do Serie A?! Zaawansowane rozmowy z Interem Mediolan

Cavani zaliczy wielki powrót do Serie A?! Zaawansowane rozmowy z Interem Mediolan fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Inter Mediolan prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie zakontraktowania Edinsona Cavaniego – poinformował Gianluca Di Marzio.

Reprezentant Urugwaju był nie tak dawno zdecydowany na opuszczenie szeregów Paris Saint-Germain i zasilenie nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu, ponieważ jego dotychczasowa umowa z klubem ulegnie wygaśnięciu wraz z końcem czerwca.

Ostatnio w mediach pojawiły się jednak dość niespodziewane doniesienia dotyczące ewentualnego pozostania środkowego napastnika w ekipie z Parc des Princes.

Edinson Cavani miał zmienić nastawienie w kwestii swojej najbliższej przyszłości z uwagi na prawdopodobny brak wykupu Mario Icardiego oraz pandemię koronawirusa.

Gianluca Di Marzio przekonuje mimo wszystko, że 33-latkowi jest zdecydowanie bliżej do definitywnego rozstania z PSG, o czym ma świadczyć fakt, że prowadzi zaawansowane rozmowy z Interem Mediolan.

Przedstawiciele „Nerazzurrich” celowali w ostatnich miesiącach w zakontraktowanie doświadczonego napastnika na zasadzie wolnego transferu, ale niestety ich starania związane z pozyskaniem Olivera Girouda z Chelsea czy Driesa Mertensa z Napoli nie przyniosły spodziewanego efektu, dlatego teraz skoncentrowali się na osobie Urugwajczyka.

Były gracz między innymi Palermo oraz Napoli wystąpił w 22 spotkaniach w obecnych rozgrywkach i strzelił w nich siedem bramek oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy