Cazorla wróci na murawę? Wenger komentuje sytuację Hiszpana

Cazorla wróci na murawę? Wenger komentuje sytuację Hiszpana
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The London Evening Standard

Menedżer Arsenalu, Arsène Wenger, wypowiedział się na temat sytuacji Santiego Cazorli.

Hiszpański piłkarz po raz ostatni pojawił się na murawie w październiku 2016 roku. Od tamtej pory przeżywa on prawdziwy koszmar. Cazorla przeszedł już kilka operacji kostki, pomiędzy którymi pojawiało się wiele komplikacji, w tym gangrena, która zaatakowała jego stopę. W pewnym momencie piłkarz walczył nie tyle o powrót na boisko, co o normalne życie (więcej TUTAJ i TUTAJ).

Ostatnio nie brakowało doniesień sugerujących, że w najbliższym czasie Cazorla faktycznie może wrócić na murawę. Sporo niejasności wzbudza jednak fakt, że jego umowa z Arsenalem wygasa 30 czerwca tego roku.

Jak skomentował sytuację Hiszpana Wenger?

- Czy Cazorla może w ogóle liczyć na nowy kontrakt? Oczywiście. Tęsknimy za nim. Nigdy nie mówiłem o tym zbyt dużo na konferencjach prasowych, ale naprawdę bardzo tęsknimy. Jest wyjątkowym piłkarzem. To smutne, co mu się przytrafiło. Smutne dla całego Arsenalu.

- Nie widziałem go od finału Pucharu Ligi (mecz odbył się 25 lutego, 0:3 z Manchesterem City - red.). Wrócił do Hiszpanii, by kontynuować rehabilitację. Niedawno jednak doszły mnie słuchy, że czuje się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że pojawi się przed końcem sezonu i będziemy mogli ocenić stan jego zdrowia.

- Czy możemy zobaczyć go ponownie w Premier League? Mam nadzieję, że tak będzie, ale w tym momencie nie mogę niczego zagwarantować - powiedział Francuz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy