Ceballos ma problem. Arsenal nie zgadza się na skrócenie jego wypożyczenia!

Ceballos ma problem. Arsenal nie zgadza się na skrócenie jego wypożyczenia! fot. Arsenal FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Pomimo wyrażenia przez Daniego Ceballosa chęci odejścia z Arsenalu, hiszpańskie media donoszą, że Anglicy nie zamierzają mu na to zezwolić.

23-latek w Realu Madryt nie potrafił znaleźć wspólnego języka z Zinédinem Zidanem, dlatego niemal natychmiast przystał on na propozycję Unaia Emery’ego, ówczesnego menedżera „Kanonierów”. Mając to na uwadze, „Królewscy” postanowili uszanować wolę samego zawodnika i zaakceptowali przedstawioną ofertę wypożyczenia do 30 czerwca.

Początek przygody Ceballosa z londyńskim zespołem był wymarzony: kibice oklaskiwali go przy każdym kontakcie z piłką, a on sam był pod ogromnym wrażeniem angielskiej Premier League. Jego sytuacja zmieniła się jednak w momencie, gdy stery na ławce trenerskiej przejął Mikel Arteta. Od tego czasu bowiem środkowy pomocnik nie powąchał murawy, choć nie dolega mu w tej chwili żaden uraz.

Z tego powodu gracz poinformował „Los Blancos” o chęci skrócenia wypożyczenia i ponownego znalezienia klubu na tej samej zasadzie. W efekcie niemal natychmiast został on połączony z Valencią oraz Milanem, jak się jednak okazuje, jego odejście z Arsenalu nie jest wcale takie proste.

„AS” donosi, że dyrekcja klubu przede wszystkim nie chce się z nim rozstawać i chociaż obecnie nie gra, to wszyscy w Londynie doskonale wiedzą, że sezon jest długi, a Hiszpan może bardzo się im przydać. Ponadto Real Madryt nie zamierza wcale wtrącać się do sytuacji 23-latka, który w przeciwieństwie do chociażby Jesúsa Vallejo, z własnej woli opuścił Estadio Santiago Bernabéu i wybrał propozycję „Kanonierów”. Innymi słowy, Ceballos sam nawarzył piwa, więc musi je teraz wypić.

Ta perspektywa jest dla niego o tyle niepokojąca, że w związku ze zbliżającym się Euro 2020, liczył on na miejsce w hiszpańskiej kadrze. Obecnie jednak wyjazd 23-latka na czempionat jest mało prawdopodobny.

Środkowy pomocnik w trwających rozgrywkach zgromadził 17 występów, które okrasił golem oraz dwoma kluczowymi podaniami.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy