Ceballos chce przedwcześnie opuścić Arsenal

Ceballos chce przedwcześnie opuścić Arsenal fot. Arsenal FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena SER I Marca

Dziennikarze Cadena SER podają, że Dani Ceballos chce skrócić swoje wypożyczenie do Arsenalu.

Hiszpański pomocnik przeniósł się z Realu Madryt do drużyny „Kanonierów” latem. Planowo ma przebywać w Londynie do końca sezonu. Z doniesień Cadena SER wynika jednak, że 23-latek zamierza wcześniej opuścić stolicę Anglii, o czym miał poinformować już władze Realu. Ceballos chce skrócić swoje wypożyczenie do Arsenalu i udać się na tej samej zasadzie do innego zespołu.

Zawodnik nie jest zadowolony ze swojej pozycji w drużynie „Kanonierów”. Do pewnego czasu regularnie wybiegał on na murawę (zaczęły pojawiać się nawet informacje dotyczące chęci jego wykupienia przez Arsenal), ale później doznał kontuzji. Aktualnie siada na ławce rezerwowych. Ceballos chce zmienić zespół z myślą o wyjeździe na Euro 2020.

„Marca” dodaje, że sytuację Hiszpana bacznie śledzi Valencia i to właśnie tam może trafić pomocnik. Zainteresowany jego pozyskaniem dalej jest również Milan, który spoglądał w jego kierunku już w przeszłości. Piłkarz ma jednak preferować powrót do ojczyzny.

Ceballos rozegrał w tym sezonie 17 spotkań w koszulce Arsenalu. Na koncie ma jedno trafienie i dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy