Cédric Bakambu trafi do Chin?

Cédric Bakambu trafi do Chin?
Redakcja
Redakcja
Źródło: AS

Jak poinformował hiszpański dziennik "AS", jeden z chińskich klubów interesuje się pozyskaniem Cédrica Bakambu.

Reprezentant Demokratycznej Republiki Konga od 2015 roku jest zawodnikiem Villarrealu, ale w ostatnim czasie coraz częściej spekuluje się na temat jego odejścia. Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że jego pozyskaniem poważnie interesuje się Tottenham. Natomiast latem minionego roku 30 milionów euro za transfer Bakambu zaproponował West Ham United.

Wszystko wskazuje na to, że w trwającym okienku transferowym napastnik faktycznie opuści El Madrigal. Ofertę za 26-latka złożył chiński klub Beijing Guoan, proponując 
„Żółtej łodzi podwodnej” 40 milionów euro.

Kongijski piłkarz francuskiego pochodzenia w trwających rozgrywkach jest wiodącą postacią Villarrealu, rozegrał bowiem 15 spotkań w hiszpańskiej ekstraklasie i strzelił dziewięć goli. Dodatkowo wystąpił także w pięciu meczach Ligi Mistrzów, notując w nich trzy trafienia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy