Celtic zbroi się na Ligę Mistrzów. OFICJALNIE: Ajeti w Szkocji

Celtic zbroi się na Ligę Mistrzów. OFICJALNIE: Ajeti w Szkocji
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Celtic

Albian Ajeti zasilił szeregi Celticu.

W ubiegłą niedzielę „The Bhoys” poznali rywala w pierwszej rundzie eliminacji do najważniejszych rozgrywek europejskich. Nim do tego doszło, Szkoci potwierdzi angaż Vasiliosa Barkasa, który przybył z AEK Ateny po wcześniejszym wyłożeniu za niego pięciu milionów euro.

Po zabezpieczeniu tyłów (Grek występuje na pozycji bramkarza), dzisiaj na Celtic Park przybył środkowy napastnik, wzmacniając tym samym siłę ognia drużyny. Sprowadzonym zawodnikiem jest Albian Ajeti, który ledwie rok temu zamienił FC Basel na West Ham United.

Kiedy na ławce trenerskiej „Młotów” doszło do zmiany, okazało się, że Szwajcar nie mieści się w planach nowego menedżera - Davida Moyesa. W związku z tym 23-latek postanowił poszukać szczęścia gdzie indziej, a gdy zgłosiła się po niego ekipa z Glasgow, Anglicy nie zastanawiali się dwa razy i zgodzili się na wyjazd zawodnika.

Od kilku dni trwały przygotowania do finalizacji operacji, w ramach której ostatecznie na konto przedstawiciela Premier League trafiło 4,5 miliona funtów. Z nowym klubem 10-krotny reprezentant Szwajcarii podpisał umowę do 31 maja 2024 roku i wybrał „10” na koszulce.

Jego dorobek w trykocie West Hamu United to 12 występów, bez jakiejkolwiek bramki czy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy