Celtic znalazł nowego bramkarza. Kiedyś chciał go Liverpool

Celtic znalazł nowego bramkarza. Kiedyś chciał go Liverpool
Dawid Basiak
Dawid Basiak
Źródło: Daily Record

Na liście życzeń szkockiego Celticu znalazł się bramkarz Uğurcan Çakır z Trabzonsporu - informuje „Daily Record”.

Działacze z Glasgow prężnie poszukują nowego bramkarza, po tym, jak zakończenie kariery wraz z końcem sezonu ogłosił Joe Hart.

Według informacji podanych „Daily Record”, mistrzowie Szkocji postanowili wysłać swoich skautów nad Bosfor, a dokładniej na spotkania Trabzonsporu.

Wszystko po to, by przyjrzeć się bliżej bramkarzowi Uğurcanowi Çakırowi, który stanowi dla nich bardzo interesującą opcję transferową.

27-latek zdecydowaną większość swojej kariery spędził w Trabzonie, a obecnie jest on kapitanem tureckiego zespołu.

Jak się jednak okazuje, dwunastoletnia więź pomiędzy obiema stronami niebawem dobiegnie końca i choć kontrakt zawodnika wygasa dopiero w 2027 roku, to już latem jest on skory do zmiany otoczenia.

Głównym powodem tej decyzji jest chęć do podjęcia nowych wyzwań poza granicami rodzimego kraju.

W ubiegłym roku nad jego transferem pracowało Southampton, lecz finalnie transakcja ta zakończyła się fiaskiem.

Swego czasu łączono go również z przeprowadzką do Liverpoolu oraz Borussii Dortmund, lecz w tych przypadkach również temat zakończył się jedynie na rozmowach.

Çakır w obecnym sezonie wystąpił łącznie w 29 spotkaniach, notując przy tym dziewięć czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy