Cerci zaprzecza informacjom łączącym go z transferem do Premier League

Cerci zaprzecza informacjom łączącym go z transferem do Premier League fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Sky Sports

Spekulacje medialne sugerują, że Alessio Cerci jest celem transferowym kilku zespołów z czołówki ligi angielskiej. Kluby, które ponoć są zainteresowane reprezentantem Włoch to: Manchester United, Liverpool oraz Tottenham Hotspur.

Przedstawiciele wspomnianych drużyn zjawili się na meczu Włochy-Nigeria, zakończonym remisem 2-2, aby ocenić umiejętności zawodnika. Po obejrzeniu spotkania mieli uznać, że zawodnik mógłby być dobrym wzmocnieniem, jednakże nie rozpoczęto jeszcze rozmów o ewentualnym transferze w zimowym okienku.

-  To nieprawda. Z nikim nie rozmawiałem – oświadczył sam Cerci, tym samym zaprzeczając plotkom transferowym. Włodarze Torino FC chcą zapobiec rozprzestrzenianiu się plotek, ponieważ nie chcą rozstawać się z zawodnikiem – Nie dostałem żadnych telefonów z Anglii dotyczących Alessio. Nie zdarzyło się to nawet po tym, gdy przeczytałem o zainteresowaniu zawodnikiem  w prasie – oznajmił prezes klubu Urbano Cairo. – Z tego co mi wiadomo plotki te nie są prawdziwe. Jestem pewien, że Alessio nie opuści w styczniu szeregów drużyny – skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy