Chelsea chce odkrycie sezonu FC Barcelony

Chelsea chce odkrycie sezonu FC Barcelony fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Chelsea przejawia zainteresowanie usługami Alejandro Balde - informuje „Sport”. Defensor to odkrycie sezonu w drużynie Xaviego.

FC Barcelona nadal ma problem z rejestracją nowych umów dla zawodników. Ostatnio w Katalonii natrafili na ścianę przy okazji próby przedłużenia współpracy z Gavim.

Pojawiło się zatem ryzyko, że drużyna ze stolicy Katalonii utraci tego niezwykle utalentowanego zawodnika.

Okazuje się jednak, że to niejedyny gracz w barwach lidera LaLigi, który może wkrótce szukać dla siebie pracy przez ograniczenia finansowe. Z podobnym problemem zmagają się również na Camp Nou w przypadku Alejandro Balde.

19-latek ma ważną umowę do 30 czerwca 2024 roku. W tle trwają rozmowy na temat kontynuowania współpracy i przebiegają w dobrej atmosferze. Mimo to nie ma pewności czy uda się porozumieć ze względy na Finansowe Fair Play.

Agent zawodnika Jorge Mendes jest skory do tego, by jego klient pozostał w Barcelonie, ale jeśli ta nie będzie w stanie zaproponować odpowiednich warunków, transfer stanie się realny.

Gdzie może zatem trafić 19-latek? W tym momencie na jednego z kandydatów wyrasta Chelsea.

Działacze stołecznej ekipy pozyskali kilka miesięcy temu z Brightonu Marca Cucurellę, ale ten okazał się na razie niewypałem transferowym. Stąd pomysł, by poszukać kogoś innego.

Tym bardziej że inny lewy defensor Ben Chilwell jest łączony z przenosinami do Manchesteru City.

Balde rozegrał w tym sezonie łącznie 33 spotkania, a jego dorobek to sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy