Chelsea chce odkrycie sezonu FC Barcelony

Chelsea chce odkrycie sezonu FC Barcelony fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Chelsea przejawia zainteresowanie usługami Alejandro Balde - informuje „Sport”. Defensor to odkrycie sezonu w drużynie Xaviego.

FC Barcelona nadal ma problem z rejestracją nowych umów dla zawodników. Ostatnio w Katalonii natrafili na ścianę przy okazji próby przedłużenia współpracy z Gavim.

Pojawiło się zatem ryzyko, że drużyna ze stolicy Katalonii utraci tego niezwykle utalentowanego zawodnika.

Okazuje się jednak, że to niejedyny gracz w barwach lidera LaLigi, który może wkrótce szukać dla siebie pracy przez ograniczenia finansowe. Z podobnym problemem zmagają się również na Camp Nou w przypadku Alejandro Balde.

19-latek ma ważną umowę do 30 czerwca 2024 roku. W tle trwają rozmowy na temat kontynuowania współpracy i przebiegają w dobrej atmosferze. Mimo to nie ma pewności czy uda się porozumieć ze względy na Finansowe Fair Play.

Agent zawodnika Jorge Mendes jest skory do tego, by jego klient pozostał w Barcelonie, ale jeśli ta nie będzie w stanie zaproponować odpowiednich warunków, transfer stanie się realny.

Gdzie może zatem trafić 19-latek? W tym momencie na jednego z kandydatów wyrasta Chelsea.

Działacze stołecznej ekipy pozyskali kilka miesięcy temu z Brightonu Marca Cucurellę, ale ten okazał się na razie niewypałem transferowym. Stąd pomysł, by poszukać kogoś innego.

Tym bardziej że inny lewy defensor Ben Chilwell jest łączony z przenosinami do Manchesteru City.

Balde rozegrał w tym sezonie łącznie 33 spotkania, a jego dorobek to sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy