Chelsea chce piłkarza Realu Madryt

Chelsea chce piłkarza Realu Madryt fot. Chelsea
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Christian Falk

Thomas Tuchel chciałby nawiązać współpracę z Raphaëlem Varane’em - uważa Christian Falk.

Odkąd Niemiec przejął stery w ekipie ze Stamford Bridge, gra „The Blues” mocno się poprawiła. Zespół jest cały czas w grze o miejsce w pierwszej czwórce Premier League, rywalizuje o Puchar Anglii i niebawem weźmie udział w dwumeczu, którego wagą będzie finał Ligi Mistrzów.

Na przeszkodzie do tego ostatniego stoi Real Madryt, a tak się składa, że Thomas Tuchel z chęcią podejmie rękawice. Jak sam powiedział, przybył do klubu, aby zdobywać trofea i żeby to robić, trzeba pokonywać najmocniejszych.

Za rywalizacją z „Królewskimi” kryje się jeszcze jedna kwestia. Menedżer Chelsea liczy na to, że latem otrzyma nowego stopera, a jednym z piłkarzy, których bierze pod uwagę, jest Raphaël Varane.

Francuz aktualnie przebywa w izolacji po zakażeniu koronawirusem, ale wszystko wskazuje na to, że będzie mógł zagrać z londyńczykami. W ten sposób 47-latek otrzyma okazję do obejrzenia zawodnika na żywo.

Florentino Pérez celuje w hitowe transfery, dlatego nie wyklucza sprzedaży defensora z ledwie rocznym kontraktem. To szansa, którą zamierza wykorzystać Tuchel, ale nie jest sam. Sporo mówi się bowiem o zainteresowaniu Varane’em ze strony Manchesteru United.

Mistrz świata z 2018 roku w trwających rozgrywkach uzbierał 36 występów i zdobył dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy