Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie

Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrice Hawkins I Fabrizio Romano

Chelsea jest coraz bliżej zakontraktowania Malo Gusto z Olympique'u Lyon - podają Fabrice Hawkins oraz Fabrizio Romano.

Działacze Chelsea są bardzo aktywni na rynku transferowym w trakcie zimowego okna. Do Londynu przenieśli się już David Datro Fofana, Benoît Badiashile, Andrey Santos, João Félix, Mychajło Mudryk oraz Noni Madueke. Wiele wskazuje na to, że kolejnym nabytkiem „The Blues” będzie Malo Gusto.

Footmercato.net już wcześniej podawało, że Chelsea złożyła za niego pierwszą ofertę (odrzucone 20 milionów euro) i zamierza przedstawić kolejną w wysokości 30-40 milionów. Najwyraźniej to zrobiła.

Fabrice Hawkins informuje, że londyńczycy osiągnęli porozumienie z Olympique'em Lyon. O zbliżającym się transferze prawego obrońcy do Anglii pisze również Fabrizio Romano. Obaj podkreślają, że 19-latek zostanie automatycznie wypożyczony na drugą część trwającego sezonu do Lyonu. Dla Francuzów było to kluczowe w kontekście sprzedaży swojego zawodnika zimą.

Młody defensor regularnie pojawiał się na boiskach Ligue 1 już w rozgrywkach 2021/2022, w czasie których zanotował 30 występów i cztery asysty. W obecnych rozegrał 15 meczów.

Francuz jest juniorskim i młodzieżowym reprezentantem swojego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy