Chelsea: Dziewczyna Tammy'ego Abrahama wściekła na Thomasa Tuchela

Chelsea: Dziewczyna Tammy'ego Abrahama wściekła na Thomasa Tuchela fot. Leah Monroe [Instagram]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Instagram [Leah Monroe] | Sports Illustrated

Chelsea przegrała mecz finałowy Pucharu Anglii z Leicester City. Nawet na ławce rezerwowych nie znalazł się najlepszy strzelec „The Blues” w tych rozgrywkach, o co żal do Thomasa Tuchela ma Leah Monroe - dziewczyna Tammy’ego Abrahama.

Niemiecki menedżer był komplementowany za to, jak wpłynął na zespół w ostatnich tygodniach. Londyńczycy pod jego wodzą w 27 spotkaniach przegrali tylko cztery razy.

Tak się jednak składa, że aż dwie porażki miały miejsce na przestrzeni kilku ostatnich dni. Najpierw lepszy od Chelsea okazał się Arsenal, który wygrał 1:0, a następnie takim samym wynikiem zakończyła się rywalizacja z Leicester City.

Wagą spotkania z „Lisami” był Puchar Anglii, dlatego gorycz porażki jest po stokroć trudniejsza do przełknięcia.

Thomas Tuchel podjął przed zawodami decyzję o braku powołania dla Tammy’ego Abrahama, najlepszego strzelca zespołu w tych rozgrywkach (cztery trafienia w trzech występach). Tego nie potrafi zrozumieć dziewczyna napastnika - Leah Monroe.

„Jak to możliwe, że na mecz finałowy podejmujesz decyzję o odsunięciu od składu swojego najlepszego strzelca? Tę samą osobę, która strzelała gole, aby dotrzeć do tego etapu. To nie ma dla mnie żadnego sensu. Nawet nie na ławce? To musi być jakiś żart” – napisała kobieta na Instagramie, po czym usunęła post.

Co na to wszystko 47-latek?

– To zwyczajnie trudna decyzja podejmowana w dniu meczu, gdy możesz powołać jedynie 18 zawodników. Nic poza tym – oświadczył Tuchel.

Abraham w trwającej kampanii rozegrał 32 mecze, strzelił 12 goli i zanotował sześć asyst. Od czasu zmiany menedżera gra jednak rzadko, dlatego wielce prawdopodobne jest jego odejście ze Stamford Bridge już latem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy