Chelsea: Hitowy transfer Kurta Zoumy na koniec okna?!

Chelsea: Hitowy transfer Kurta Zoumy na koniec okna?! fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Christian Falk | L'Équipe

Kurt Zouma może odejść z Chelsea. Poważne zainteresowanie Francuzem wykazuje Tottenham - donosi Christian Falk.

Stoper w poprzednim sezonie wybiegał na boiska 36 razy, ale w obecnej kampanii o regularne występy może być mu o wiele trudniej. Do klubu wrócił bowiem wielce utalentowany Trevoh Chalobah i ma on w tej chwili zapewnione miejsce w podstawowym składzie, a w kolejce do gry pozostają jeszcze Thiago Silva, Antonio Rüdiger i Andreas Christensen.

W tej sytuacji 26-latek nie zamyka się na odejście, przy czym zdążył już odrzucić ofertę Wolverhampton Wanderers, z kolei Sevilla odrzuciła możliwość jego zatrudnienia w ramach wymiany na Julesa Koundé. W międzyczasie swoje szanse na dopięcie angażu sondowała AS Roma, ale operacja okazała się dla niej niewykonalna.

Obecnie o zawodnika walczy West Ham United, oferując 25 milionów funtów, a „L'Équipe” podsumowuje to wszystko stwierdzeniem, że do końca okna wszystko może się wydarzyć.

Tymczasem Christian Falk potwierdził, że Kurt Zouma znajduje się na celowniku Tottenhamu Hotspur, ponadto Chelsea byłaby gotowa na sprzedaż Francuza.

Gdyby istotnie defensor wylądował w ekipie „Kogutów”, moglibyśmy mówić o hitowej operacji. Fabio Paratici, dyrektor generalny do spraw sportu, widzi w ośmiokrotnym reprezentancie „Trójkolorowych” idealnego partnera do gry z Cristianem Romero.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy