Chelsea po gwiazdę mistrza Francji

Chelsea po gwiazdę mistrza Francji fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Chelsea zainteresowana Edenem Hazardem

Andre Villas-Boas planuje wzmocnić swoją drużynę, sprowadzając pomocnika Lille Edena Hazarda. Reprezentant Belgii wyceniany jest na 25 milionów funtów, lecz Lile oczekuje oferty conajmiej o wysokości 33 milionów.

Eden uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanego zawodnika młodego pokolenia w Europie. Rozgrywający mistrzów Francji strzelił w tym sezonie już 19 bramek.

Chelsea w wyścigu po Hazarda będzie musiała uprzedzić takie klubu jak Arsenal Londyn, Real Madryt, Juventus i Bayern Monachium. Lille ostrzegło potencjalnych kupców o tym, że sprzedaż ich gwiazdy w tym okienku nie wychodzi w grę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy