Chelsea pozyska nowego bramkarza? Uğurcan Çakır na radarze

Chelsea pozyska nowego bramkarza? Uğurcan Çakır na radarze
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sporx.com

Tureckie media łączą Uğurcana Çakıra z Chelsea.

Bramkarz Trabzonsporu od pewnego czasu znajduje się na celownikach kilku klubów z lig mocniejszych od tureckiej. Jednym z nich jest właśnie Chelsea. Były piłkarz Trabzonsporu, a obecnie ekspert - Lemi Çelik uważa, że to właśnie „The Blues” najbardziej zależy na pozyskaniu jego rodaka.

- Uğurcan może zagrać w Chelsea. To jedyny klub, który gotów jest sprostać oczekiwaniom finansowym Trabzonsporu, co czyni go faworytem do przeprowadzenia transferu - powiedział 54-letni Çelik, precyzując, że chodzi o 30 milionów euro.

Çakır ma 24 lata. Z Trabzonsporem jest związany od 2014 roku. Mierzący 191 centymetrów wzrostu bramkarz do tej pory rozegrał w jego barwach 67 meczów, notując 13 czystych kont. W trwającym sezonie wybiegał na murawy 33 razy. Czterokrotnie schodził z boiska bez puszczonego gola. Jego zespół przewodzi tabeli tureckiej ekstraklasy.

W zeszłym roku Çakır zadebiutował w pierwszej reprezentacji swojego kraju.

Czas pokaże, czy Chelsea faktycznie poważnie myśli o zatrudnieniu Turka. To, że Kepa Arrizabalaga może latem opuścić Stamford Bridge, nie jest żadną tajemnicą.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy