Chelsea pracuje nad zatrzymaniem Thiago Silvy

Chelsea pracuje nad zatrzymaniem Thiago Silvy fot. Chelsea FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Działacze Chelsea pracują nad przedłużeniem kontraktu z Thiago Silvą - podaje Fabrizio Romano.

36-letni środkowy obrońca zawitał na Stamford Bridge w zeszłym roku, przenosząc się do Anglii z Paris Saint-Germain. Od tamtej pory Brazylijczyk rozegrał 29 meczów w koszulce „The Blues”, notując dwie asysty. W kilku z nich wystąpił z opaską kapitańską na ramieniu.

Informacje na temat chęci przedłużenia współpracy z Silvą przez Chelsea pojawiły się już w lutym. Nic w tym względzie się nie zmieniło. Jak podaje Romano, londyńczycy są bardzo zadowoleni z defensora - zarówno z jego poczynań na murawie, jak i poza nią. Trwają rozmowy na temat jego pozostania w klubie i Chelsea chciałaby je bardzo szybko domknąć.

Silva borykał się w tym sezonie z kilkoma urazami. Będąc w pełni sił, rzadko siada jednak na ławce rezerwowych. W ostatnim dwumeczu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów spędził na boisku komplet minut.

Mimo zaawansowanego jak na piłkarza wieku Silva nie narzeka na brak zainteresowania. Niedawno łączono go chociażby z Lazio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy