Chelsea przeprowadziła pierwszy transfer po zniesieniu zakazu

Chelsea przeprowadziła pierwszy transfer po zniesieniu zakazu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: VG.com

Chelsea sprowadziła do klubu Bryana Solhauga Fiabemę.

Norweski napastnik w grudniu przebywał w „The Blues” na testach próbnych, który wypadły nadspodziewanie dobrze. W efekcie londyńczycy zdecydowali się nawiązać współpracę z utalentowanym graczem przebywającym w akademii Tromsø od 2016 roku.

Serwis internetowy vg.com donosi, że już w ubiegły piątek doszło do zawarcia umowy ważnej do 30 czerwca 2023 roku, jednak dokument wejdzie w życie dopiero 16 lutego, gdyż tego dnia atakujący obchodzi 17. urodziny.

Fiabema został już zaprezentowany w trykocie londyńskiej ekipy, gdzie ma występować z numerem 9. Oczywiście początkowo młodzieżowy reprezentant Norwegii będzie asymilował się z nowymi kolegami w sekcjach U-18 oraz U-23, a być może otrzyma również swoją szansę w rozgrywkach UEFA Youth League. Niemniej oczekiwania wobec niego są spore, tym bardziej że staje się on pierwszym transferem Chelsea po zniesieniu zakazu rejestracji nowych piłkarzy.

Operacja miała zamknąć się w kwocie 600 tysięcy euro.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy